Komerční články

Problémy s vlhkostí? Víme, jak je řešit

Autor Jaroslav

Vlhkost ve vašem domě rozhodně může přinášet celou řadu problémů. Pokud přesahuje doporučené hodnoty, může to znamenat jak možný vznik plísní, tak třeba i zdravotní obtíže, nebo i významné poškození samotné budovy. I proto je třeba problémy s vlhkostí řešit. Jak na správnou izolaci? Řešením je takzvaná izolace zdiva, která dokáže problém nejenom vyřešit, ale logicky mu dokáže také předcházet. Zvolena by měla být ve chvíli, když:

  • zjistíte vlhkost ve vašem interiéru,
  • se chystáte zateplovat,
  • se vám z důvodu nadměrné vlhkosti nebydlí dobře.
Vlhké zdivo

Vlhké zdivo

Jak izolace zdiva probíhá?

Kdy nastane chvíle spojená s tím, že by měl být tento krok uskutečněn, již víme. Podívejme se také na to, jak daný postup probíhá. Obvykle je konkrétní sanace řešena hned několika způsoby, v závislosti na tom, jak daný problém vypadá a jaké řešení se jeví jako optimální. Velmi často je využíváno takzvané podřezání řetězovou pilou, nebo podřezání diamantovým lanem. Použito ale může být i jiných technologií, jako je třeba chemická injektáž, nebo aktivní elektroosmóza, či svislá izolace.

Nezapomínejme také na to, že tyto kroky lze aplikovat nejenom u bytových a rodinných domů, ale je možné efektivně izolovat i řadu dalších objektů. Izolace vlhkého zdiva může být provedena u administrativních nebo veřejných budov, stejně jako u klasických komerčních budov, ale i u objektů historických, církevních a památkově chráněných.

Technologie narážení nerezových plechů

Technologie narážení nerezových plechů

Oslovit profesionála se vyplatí

Pokud jde o řešení tohoto problému, vždy se vyplatí oslovit profesionála. A to z důvodu, že právě on dokáže navrhnout optimální řešení, s přihlédnutím k samotné budově, ale i s přihlédnutím k velikosti problému. Samozřejmostí jsou ale i zkušenosti, které jsou spojeny s perfektním výsledkem, ale také s tím, že práce bude zhotovena v co nejkratším možném termínu. Dobrou volbou v dané oblasti může být firma Izolace a sanace vlhkých budov – František Hróz. Ta kromě výše uvedeného garantuje i nejnižší ceny.

Zdroj obrázků: www.izolacehroz.cz

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář