Komerční články

Problémy se střechou? Víme, komu zavolat

Autor angelo

Střecha je v podstatě nejdůležitější částí vašeho domu. Proč? Právě ona vás chrání před rozmary počasí, jako je déšť, sníh, ale třeba krupobití. Co když ta vaše již nevyhovuje současným standardům? V takovém případě je třeba povolat odborníka na střechy, který nejenom zhodnotí situaci, ale provede také odbornou opravu. Takovou firmou je společnost Střechy Novák, která má v posledních letech na 300 zakázek ročně. Už to samo o sobě jasně vypovídá o profesionalitě, nebo možnostech společnosti.

shutterstock_90858968

Nejenom u rodinných domů

I když by se na první pohled mohlo zdát, že jsou služby realizovány výhradně jenom u rodinných domů, opak je pravdou. Společnost nabízí své služby i pro činžovní, panelové a jiné domy. Dokonalým příkladem jsou střechy Praha, které jsou spojeny i se zakázkami na luxusní podkrovní byty. I v tomto směru má zmíněná společnost dostatek zkušeností. Jenom těžko tedy najdete zakázku, ze které by byla překvapena.

Jaké služby můžete využít?

Jak jsme již zmínili, prioritou jsou služby spojené se základními opravami. Ať už je s tou vaší jakýkoliv problém, máte jistotu, že oprava střechy bude provedena vždy profesionálně, podle navržených postupů. Vše s jistotou dobře a samozřejmě i levně odvedené práce. A je jedno, zda půjde o malou střechu na rodinném domku, nebo o velký činžovní dům. Firma Střechy Novák dokáže snadno realizovat jakoukoliv zakázku.

Samozřejmostí jsou i doplňkové práce

Když mluvíme o střechách, je třeba zmínit, že se samotná firma nespecializuje jenom na základní realizace, stejně jako rekonstrukce střechy. Dokáže nabídnout i řadu doplňkových služeb, které s ní souvisí. Mezi ty se řadí tyto konkrétní:

  • Klempířství,
  • Tesařství,
  • Instalace střešních oken.

Je tedy jasné, že ať už máte jakýkoliv požadavek, dokáže vám ho splnit jeden konkrétní profesionál. Stačí mu sdělit své přání a poté jenom schválit cenovou kalkulaci. Nečekejte, než bude pozdě a objednejte si kvalitní střechu ještě dnes.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář