Komerční články

Propadl jsem kouzlu slovního spojení „Pražské erotické masáže“ – Ptáte se proč?

Autor angelo


Ano, jeden čas jsem to zadával do Googlu pořád znovu a znovu a znovu: Pražské erotické masáže. Výsledků bylo hodně, nabídka široká a já si jen velmi těžce vybíral. Byl jsem jak děcko v cukrárně. Chtěl jsem všechno zkusit, všude se podívat… Od paniček poskytujících své služby ve vlastní ložnici až po luxusní erotické masážní salony.

Hnala mě těžko popsatelná touha a hlavně chuť dobrodružství. Dávka adrenalinu proudícího žilami byla tisíckrát lepší než cokoliv, co jsem doposud zažil. Kam se hrabe bungee jumping a další srandičky! Na ty si navíc jen těžko odskočím během pracovního oběda, že ano…

Tisíc možností na výběr

Ten, kdo říká, že už zažil spoustu erotických masáží a všechny byly úplně, ale úplně stejné, ten nejspíš ve skutečnosti nenavštívil ani jedinou. Zatímco jedna masérka to bere poctivě už od začátku a nebojí se přitlačit, druhá dává přednost jemným a svádivým dotekům a napíná mou představivost k nesnesení, až mám chuť ji ji prostě strhnout vedle sebe na postel. Znám holky, které ze mě vymámí i tři čísla během hodiny a půl, ať jsem jak chci unavený. Neptají se, jednají.

Masážní salon za každým rohem

OK, tohle jsem trochu nadnesl, ale za tím mým jeden vážně je. Stačí místo do kantýny zabočit kousek jinam… a z dobrého oběda prostě nic nebude. Na stres je ale stejně nejlepší sex, to vám potvrdí každý odborník. Jen si musím dávat pozor, abych se při návratu do pracovního procesu pořád ještě neculil jako idiot. Dobře promasírované erotogenní zóny (seznam TADY) jsou nad všechny povzbuzovače.

Kočky ze všech koutů světa

Mám na mysli ty dvounohé, samozřejmě. A můžu potvrdit, že taková krásná thajská masérka opravdu umí. Udělal jsem si takový seznam toho, co můžete od různých krásek čekat. Možná vám to pomůže při výběru příští masérky:

  • Asiatky jsou vesměs velmi vynalézavé. Masáž chodidel je u nich skoro klasikou a pořád se perfektně usmívají.
  • Rusky a další východňárky zcela opomíjejí erotické doteky v první polovině masáže, o to víc si však dají záležet na finále.
  • Češky se rády dívají do očí – máte pak pocit, že jsou tu vážně jen a jen pro vás.

Luxus v nápaditých kulisách

Pokud někdo tvrdí, že si našinec neumí pohrát s interiérem, tak ještě nenavštívil žádný pořádný pražský salón. Nikdy mě nepřestane fascinovat, jak vás jeden krok dokáže přenést třeba do orientu – protože kde jinde byste si dopřáli tu správnou masáž penisu jako pro osmanského pašu? Při japonských nuru masážích jsou v místnosti zase futony a střízlivé dekorace odkazující na taoismus (někdy si ty bůžky prohlédněte, bývají srandovní). Viděl jsem i pokoje pro fetišisty nebo kouty se S-M tématikou. Inu, proti gustu…

Umí si vážit pravidelných zákazníků

Když přijdete do masážního salonu dejme tomu po pětadvacáté, asi už budete očekávat nějaký ten bonus navíc. Ale že se mi to stane už během třetí návštěvy jsem tedy nečekal (a nebylo to jenom jednou). A čím mě překvapili?

  • sklenička sektu na uvítanou (blbé, když jste autem)
  • průhlednou košilkou koupenou údajně jen kvůli mě
  • reflexní masáž chodidel
  • nabídka na masáž prostaty zdarma
  • přizvání druhé masérky za poloviční cenu
  • společně sdílená sauna nebo vířivka

Takové nabídky samozřejmě nedávají všude. Ale tam, kde se tváří, že jsou moje opakované návštěvy jaksi samozřejmostí, se ze záhadných důvodů přestávám tak často vracet 😀

Zdejší salony nejsou žádné utajené priváty

Možná to znáte, zaplatíte si příjemnou erotickou masáž, ale pak hned na začátku dostanete nabídku na klasický sex samozřejmě s pěknou přirážkou. Odmítnete a celý další výkon masérky začne stát za houby. Jen z těch otrávených xichtů ztratíte chuť na sex alespoň na týden! A právě proto mám pražské erotické salony vůbec nejraději. Tady si na nic nehrají (na rozdíl od jiných, jak mám potvrzeno třeba ODSUD), zaplatím si přesně to, co dostanu. A i když mi jsou nabízeny doplňkové služby (sex vážně ne), nikdo se na mě neškaredí, když zůstanu u své původně vybrané varianty. Prostě pohoda a profesionální přístup na všech frontách!

O autorovi

angelo

Zanechte komentář