Komerční články

Sklo v interiérech je hitem. Jak na jeho využití?

Autor Jaroslav

Pokud se podíváme na moderní materiály v interiérech, bez ohledu na to, zda jsou místem jejich využití koupelny, nebo komerční prostory, či jakákoliv místnost ve vašem bytě, je třeba říci, že dominuje sklo. Aby bylo možné umístit ho bezpečně, s ohledem na všestrannost použití, je nutno mít k dispozici i kvalitní kování a další systém. V tomto ohledu se vyplatí vsadit na profesionála. A to firmu KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o. Ta je na českém i slovenském trhu jasnou jedničkou. Dokazuje to i nabídkou produktů od výrobců, jako jsou:

  • PAULI & SOHN,
  • WSS,
  • KLIMAFLEX,
  • METALGLAS.

Koupelny jasně dominují

Podíváme-li se na využitelnost bohatého portfolia produktů, je jasné, že dominuje právě koupelna. Může se jednat například o sedátko do vany, stejně jako to může být i sprchová baterie, což jsou také produkty, které v sortimentu této firmy najdete. Realizována ale může být i zástěna k vaně, madlo do sprchy, nebo řada dalších, větších či menších věcí. Jistotou vás jako zákazníků je možnost volby produktů podle kritérií, a to třeba s ohledem na kvalitu, bezpečnost, nebo spolehlivost.

Koupelna

Důvodem, proč počet zákazníků stále stoupá, je jak bohatý sortiment, tak i rozšiřování jednotlivých služeb. Mezi ty mohou patřit i koupelny na klíč, realizovány kvalitními firmami, které používají právě produkty od KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o. Pravidelná školení a poradenství profesionálů jsou jistotou, že jejich zákazník bude vždy spokojen. A to ať už je jeho cílem rohová vana nebo sprchový kout, stejně jako kvalitní koupelnový nábytek, kterým je třeba koupelnová skříňka.

Více než deset let zkušeností

Právě více než desetileté zkušenosti jsou jistotou, že při svém výběru nemůžete šlápnout vedle. K dispozici je kromě poradenství a možností individuálního přístupu také kvalita katalogů, pomoc s návrhem řešení, či plnění termínů a včasná realizace dodávek.

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář