Komerční články

Víte, jaký nábytek vám doma ještě chybí?

Není pro vás, spíš pro manželku nebo dceru, přesto jeho koupě prospěje i vám. Mívaly ho princezny na zámku, nicméně v posledních letech se objevuje i v mnoha českých domácnostech. Stále nemáte tušení? Pak čtěte dál, máme dobrý tip třeba na vánoční dárek.

Řeč je o toaletním stolku, tedy stolku se zrcadlem, šuplíky a poličkami, kde si ženy odkládají kosmetiku a kam se chodí líčit. Ačkoliv se tento kus nábytku může zdát jako zbytečnost, nakonec i vy zjistíte, jak je praktický. Uvolní se místo ve skříňkách v koupelně a také ráno nebudete čekat frontu, až si budete chtít vyčistit zuby. Žije-li ve vaší domácnosti více žen, toaletní stolek se pro vás stane vysvobozením.

Ozdoba do každého pokoje

Ačkoliv má spousta lidí toaletní stolky spojené s princeznami a zámky, najdete i modely, které se budou hodit do moderně zařízeného interiéru. Moc pěkně vypadá například světlý toaletní stolek dub sonoma, chybu určitě neuděláte ani s klasickým bílým provedením.

Pokud si potrpíte na princeznovský vzhled, který by udělal parádu třeba v pokoji vaší dcery, zapátrejte spíš po vintage stolcích. Nabídka je poměrně bohatá. Podle čeho ale vlastně vybírat?

Nezapomeňte na zrcadlo a dostatek úložného místa

Jestliže koupíte jakýkoliv jiný model než toaletní stolek se zrcadlem, uděláte chybu. Toaletka bez zrcadla postrádá svou funkci. Chcete přece, aby vaše drahá polovička ráno neblokovala koupelnu a místo toho se nalíčila před svým zrcadlem.

Dalším důležitým kritériem by při výběru měly být poličky a šuplíky. Čím více se toho vejde přímo do stolku, tím méně věcí vám zůstane na poličkách v koupelně.

V neposlední řadě je dobré vsadit na model dodávaný s taburetem. Náročné líčení může trvat i desítky minut, tak ať není potřeba nosit židli z kuchyně.

Vybírat ale samozřejmě musíte s ohledem na volný prostor u vás doma. Prohlédněte si například nabídku na Dona-shop.cz, podívejte se, v jakých velikostech se toaletní stolky prodávají, a pak si vyberte podle svých představ. Poraďte se se ženou, nebo nakupte sami a přichystejte jí překvapení. K Vánocům to bude ideální dárek.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář