Komerční články

Vlastní vířivka – balzám pro tělo i duši

Autor angelo

Máte pocit, že stále jen pracujete a nemáte dostatek času na odpočinek? Myslíte si, že byste potřebovali na svůj odpočinek a relaxaci minimálně několik hodin denně? S dostatkem času vám bohužel nepomůžeme. Ale s relaxací a uvolněním za krátký čas ano. Pořiďte si vlastní vířivku a relaxujte každý den. Již po několika dnech pocítíte znatelný rozdíl.

shutterstock_276207728

Vířivka

Blahodárné účinky, které nabízí dnešní vířivky, ocení každý, kdo rád odpočívá a zároveň chce pečovat o své zdraví. Vodní trysky ve vířivkách jsou umístěny tak, aby se zaměřovaly na masáž nejvíce namáhaných částí těla. Díky kvalitní hydromasáži spousta majitelů domácích vířivek nemá problémy s bolestí zad nebo se spánkem.

Při pravidelném pobytu ve venkovní vířivce ale uděláte pro své zdraví mnohem více. Zlepší se vám krevní oběh, zmírní se projevy artrózy, uvolní se vaše ztuhlá záda a zlepší se vám pokožka. Koupel ve vířivce zároveň příjemně působí na vaši mysl. Pomůže vám přestat myslet na denní starosti a může pomoci odstranit problémy s usínáním.

Vířivky Canadian Spa International®.

Kvalitní vířivky pro dokonalou relaxaci a uvolnění pořídíte například u společnosti SPA Studio s.r.o., která se zaměřuje zejména na kanadské vířivky značky Canadian Spa International®. Prohlédnout si můžete vířivky v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi v rámci showroomů společnosti, kde vám odborný personál rád poradí s výběrem vířivé vany přímo na míru vašim potřebám.

Puerla Mini -dokonalá vířivka pro vaši relaxaci

Vířivka (v Praze – možnost zakoupení) – Puerla Mini se sníženou výškou je ideálním řešením v případě, kdy se vám vířivka nevejde do předem určených prostor kvůli své výšce. Mohou zde pohodlně relaxovat až 3 osoby. Při vašem odpočinku jistě oceníte systém Chromoterapie LED 12 Multi color P.H.C.®, tedy náladové světlo, díky kterému se vaše koupel stane výjimečným masážním i smyslovým zážitkem.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář