Nezařazené

Stínící sítě vám na zahradě vykouzlí vysněné soukromí

Autor angelo

Pokud máte zahradu ohraničenou klasickým pletivem, zřejmě přemýšlíte, jak si zajistit soukromí a zabránit zvídavým pohledům kolemjdoucích. Ideální volbou jsou v takovém případě stínící sítě, které jsou v posledních letech využívány stále častěji, a to hned z několika důvodů. Představují totiž cenově přijatelné řešení, které se navíc pyšní celkem dlouhou životností. I když záleží na tom, jak kvalitní samotná stínící síť je, a proto je potřeba nezanedbat výběr.

Stínící sítě se vyrábí zpravidla v zelené barvě, která dokonale zapadne do prostředí zahrady, a tak nebije ani do očí. Stínící sítě představují efektivní ochranu soukromí, ale nejen to. Často se s nimi setkáte i na hřištích, třeba těch tenisových, protože slouží i jako nositelé reklamních sdělení. Všimněte si, že na sportovištích jsou stínící sítě potisknuty logy různých firem.

Stínící sítě mají všestranné využití

Stínící sítě nacházejí uplatnění hned v několika situacích. Poslouží tedy například i k optickému rozdělení zahrady na část s ovocným sadem a část s posezením a bazénem. Dále se sítí zakryjete snadno dětské pískoviště, a tak na písku nenajdete překvapení od koček a psů. Protože se jedná o vodopropustný materiál, písek zůstane dokonale vlhký, takže vaše ratolesti mohou klidně stavět hrad.

Jakými vlastnostmi se stínící sítě pyšní?

Dostáváme se k tomu nejdůležitějšímu, a to jsou vlastnosti a parametry stínících sítí. Protože se k jejich výrobě používá polyetylén, nadchne vás lehkost, pevnost a odolnost. I když se do vašeho města přiřítí velká vichřice, nemusíte se bát toho, že by poškodila stínící síť. V neposlední řadě vás nadchne stálobarevnost, dlouhá životnost a snadná údržba.

Jestliže hledáte výrobce plachet a stínících sítí, obraťte se na firmu PLACHTY ŠTĚPÁNÍK. Určitě budete spokojeni po všech stránkách.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář