Nezařazené

Vybíráte gril Weber? Ušetřete 5 % se slevovým kódem

Autor angelo

Léto je tady, grilovací sezóna je v plném proudu a vy přemýšlíte nad novým grilem? Máte v plánu investovat do grilu, který už vás nikdy nezklame? Máme tu pro vás grily značky Weber, které si jistě zamilujete.

Slevy na grily

Na grily Weber můžete natrefit třeba v e-shopu GrilyKrby.cz. A proč nakupovat právě tady? Třeba při nákupu můžete využít slevový kupón v hodnotě -5%. Slevový kód na grily a krby najdete zde. Dále můžete natrefit na akční grily Weber, kde můžete dosáhnout slevy -30% a společně se slevovým kódem můžete dosáhnout slevy až -35%. Není to skvělé? A teď ta stěžejní otázka jaký gril si vybrat?

Vybírejte grily plynové, elektrické nebo klasické

Sortiment je opravdu široký a můžete nakupovat klasické grily na dřevěné uhlí, zdraví méně škodlivé plynové nebo elektrické grily. Pokud jste klasik, neváhejte a kupte gril na dřevěné uhlí. Sice to chce mít trochu umění nachystat a rozpálit gril, nemluvě o tom, že musíte znát pravidla grilování nad otevřeným ohněm. Přece jenom se chcete vyhnout karcinogenům v těle. Ale přes všechny ty úskalí a časové náročnosti, ten výsledek opravdu stojí za to. Maso, které je pěkně propečené a voní po dřevěném uhlí.

Pokud jste jenom přece pro zdravější varianty a časově méně náročné, vyberte si jeden z plynových nebo elektrických grilů. Plynové grily Weber jsou absolutní špičkou ve svém oboru. Najdete zde profesionální grily, ale také cenově dostupnější kousky pro obyčejné zákazníky. K většině nákupu dostanete dárek zdarma, např. knížku Rozpal to šéfe! od Zdeňka Pohlreicha. A při nákupu nad 1000 Kč nemusíte ani platit dopravu.

Příslušenství ke grilům za skvělé ceny

Dále naleznete v sortimentu grilů vestavné grily, luxusní grily, které ocení profesionálové. Najdete tady veškeré potřebné příslušenství pro grilování, litinové nádobí, rošty, podpalování a topení nebo také čističe na grily. V případě, že chce kouknout, jak takový gril vypadá nebo prostě nemáte rádi v oblibě nakupování on-line, můžete navštívit kamennou prodejnu v Praze.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář